oprogramowanie dla_agentow_crm strony_na_komorke system_rezerwacyjny
1 2 3 4


Strony mobilne

  • W dzisiejszych czasach, kiedy powstaje coraz więcej biur podróży i konkurencja jest coraz silniejsza, dajemy Wam nowy sposób zdobycia przewagi i ograniczenia kosztów - MOBILE. Mobilna strona internetowa Twojego biura podróży to nowy sposób dotarcia do klientów. MOBILE to oferty turystyczne podane w zwięzłej formie ze zdjęciami, opisami i cenami, gotowe do rezerwacji.

Dzięki MOBILE klient może zarezerwować wycieczkę w każdym miejscu i o każdej porze. Wystarczy, że ma ze sobą telefon komórkowy. Przyciągnij nowych klientów zawsze aktualnymi ofertami i bądź konkurencyjny.

Jak to działa? To proste. Otrzymują Państwo do nas proste w obsłudze zaplecze. Tam tworzycie uproszczoną stronę tak, aby jej obsługa z telefonu komórkowego była łatwa dla klienta indywidualnego. Powinna ona zawierać informacje o imprezach turystycznych w pigułce. Dodatkowo, tak jak przy normalnej stronie internetowej, można zastosować tutaj nasze nowe narzędzia: Aktualizator oferty - dzięki któremu oferta na mobilnej stronie będzie zawsze aktualna oraz OfertBox - graficzne boxy prezentujące ofertę a formie obrazka z ceną i skróconą informacją o imprezie.

PIRO
Ul. Małopolska 4/6
70-513 Szczecin

Tel.: +48 22 300 11 90
Tel.: +48 91 350 01 62

E-mail: biuro@sykon.pl